Alien
Alien

Lutowa oferta PlayStation Plus 2020

Subskrybencie PlayStation Plus,

Od 4 lutego (od godziny 11:00) oferta darmowych gier w ramach aktywnego członkostwa wzbogaci się o trzy wyjątkowe tytuły: BioShock: The Collection, Firewall Zero Hour oraz The Sims 4.

Jeżeli do tej pory nie miałeś okazji zapoznać z kolekcją nietuzinkowej strzelanki pełnej niezwykle oryginalnej broni oraz strategicznym FPS-ie opartym na pracy zespołowej i potężnym arsenale broni na PlayStation VR lub wejść do wirtualnego świata Simów, w którym wszystko jest możliwe to czas najwyższy nadrobić zaległości i skorzystać z lutowej oferty PlayStation Plus. 

BioShock: The Collection

BioShock to strzelanka pełna niezwykle oryginalnej broni i wymagająca korzystania z nowych taktyk. Gracze mają do dyspozycji cały arsenał – od rewolwerów po granatniki i wyrzutnie środków chemicznych. Dodatkowo, istnieje możliwość modyfikacji genetycznej DNA, w celu stworzenia najbardziej zabójczej broni: siebie. Ta unikatowa kolekcja pozwala poznać nagradzaną serię studia 2K. BioShock: The Collection ponownie opowiada epickie przygody w świecie BioShock w przepięknie odtworzonej grafice 1080p. Zestaw zawiera całą zawartość dla jednej osoby z gier BioShock, BioShock 2 i BioShock Inifnite, całą zawartość dodatkową dla jednego gracza, ‘Columbia’s Finest’ pack oraz Director’s Commentary: Imagining BioShock, z udziałem Kena Levine i Shawna Robertsona.

Firewall Zero Hour

Firewall Zero Hour to strategiczny FPS, w którym gracze muszą korzystać z pracy zespołowej i arsenału sprzętu, aby zdobyć lub zabezpieczyć bazę danych z cennymi informacjami. W tej dynamicznej grze drużynowej liczy się  przede wszystkim współpraca. Wybierać można spośród 12 doświadczonych najemników charakteryzujących się unikatowym uzbrojeniem, które można ulepszać wraz z rozwojem profilu gracza. Najnowszy tytuł studia First Contact Entertainment wykorzystuje w pełni moc PlayStation VR i rzuca graczy w sam środek każdej operacji, z widokiem w 360 stopniach na całą strefę walk. Dzięki dźwiękowi 3D można usłyszeć każdy ruch wroga, a pełna wolność poruszania się pozwoli szybko realizować założone decyzje taktyczne. Aby zyskać jeszcze większą przewagę na polu bitwy gracze  mogą skorzystać z precyzyjnego śledzenia kontrolera celowniczego PlayStation Aim i odpowiednio wymierzyć każdy strzał.

The Sims 4

Gra studia Electronic Arts pozwala puścić wodze wyobraźni i stworzyć wyjątkowy świat Simów, który wyraża każdego gracza! Bogactwo opcji umożliwia dostosowywać najdrobniejsze szczegóły dotyczące Simów, ich domów i nie tylko. Wszyscy gracze mogą korzystać z różnorodności dostępnych Simów, zmieniajac ich wygląd, dynamiczną osobowość i życiowe aspiracje. W trybie budowania można zaprojektować i zbudować idealne domy dla swoich Simów. Gra pozwala również podróżować między lokacjami, odkrywać piękne, wyjątkowe otoczenia i odwiedzać urzekające lokale. Gracze kształtują także bogate i zabawne przeżycia swoich Simów, wpływając na ich związki i kariery. Każdy może szukać nowych inspiracji w Galerii, dzięki której możesz dodawać do swojej gry zawartość tworzoną przez społeczność graczy lub udostępniać światu własne dzieła.

Źródło: Informacja prasowa (MSL Group)

AUTOR: Alien

Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments