Admin
Newhacker77

Licencjonowany kontroler Astro C40 TR trafi do sprzedaży w marcu 2019 roku!

Firma Astro zajmująca się projektowaniem wielu form elektroniki użytkowej, szczególnie na rynku gier wideo wprowadza na rynek nowy profesjonalny kontroler C40 TR dedykowany do PlayStation 4!

Nowy kontroler Astro C40 TR został praktycznie zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i profesjonalnych turniejach. W zespole tworzącym nowe rozwiązanie firmy Astro oprócz inżynierów i projektantów firmy udział brali  gracze, którzy wymagają więcej od sprzętu do gier. Firma Astro obiecuje wysoki poziom personalizacji, w tym wymienialne grzybki analogowe i moduł D-pad, programowalne przyciski i wysoką czułość panelu dotykowego. 

C40 TR pozwoli graczom konfigurować analogi i triggery oraz d-pad, z ustawieniem równoległym (DualShock-style). Więcej możliwości dostosowywania kontrolera znajdziecie w dostępnym oprogramowaniu, które pozwali graczom tworzyć niestandardowe profile kontrolerów, dostosowywać czułość i wrażliwość na nacisk, zmieniać przyciski i wiele więcej.

Źródło: PlayStation (YouTube)

Nowy kontroler C40 TR poza wspomnianymi funkcjami oferuje:

  • wbudowany przełącznik trybu przewodowy/bezprzewodowy, który umożliwia szybkie przełączenie się między trybem przewodowym i opatentowanym przez ASTRO trybem bezprzewodowym, dostosowanym do konsoli PlayStation 4 (oferującym niskie opóźnienie -18ms).
  • wysoką jakość dźwięku i rozmów głosowych w trybie przewodowym (za pośrednictwem gniazda 3,5 mm, kompatybilnym z każdym zestawem słuchawkowym) jak i  bezprzewodowym, który umożliwi łatwą komunikację z innymi graczami.
  • szybką i łatwą aktywację ograniczników spustu, które dostosowują odległość przeciągania wyzwalacza (dla gier z gatunku FPS).
  • 12-godzinny czas pracy na baterii.
  • bezpiecznie i eleganckie etui podróżne. 

Premiera kontrolera Astro C40 TR zapowiedziana została na marzec 2019 roku. Dostępny będzie w cenie $199,99 (w przeliczeniu ok 758 PL). Niestety na samym początku kontroler dostępny będzie wyłącznie na terenie USA w takich sklepach jak: GameStop, Amazon i Best Buy, chociaż producent nie wyklucza dystrybucji na terenie Europy. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments