Admin
Newhacker77

Kwietniowa propozycja PlayStation Plus 2019

Sony Interactive Entertainment ogłasza kwietniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus.

Sony Interactive Entertainment ogłasza kwietniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czeka Conan Exiles i The Surge, czyli próba przetrwania w dzikim świecie barbarzyńcy i niezwykle ciekawa propozycja dla fanów science fiction. To także wyjątkowa okazja dla osób, które nie posiadają subskrypcji PlayStation Plus – każdy, kto zdecyduje się na zakup miesięcznej subskrypcji od 27.03 do 2.04  o wartości 33 złotych będzie mógł pobrać gry z marcowej i kwietniowej oferty PlayStation Plus o wartości ponad 700 złotych!

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Conan Exiles

Conan Exiles to przede wszystkim walka o przetrwanie w niezwykle brutalnych krainach, z czającym się na każdym kroku niebezpieczeństwem. Próba przeżycia w dzikim świecie, budowanie królestwa, a także zdominowanie swoich wrogów w brutalnej walce to główne zadania każdego z graczy. Niezwykle przydatne mogą okazać się miecze, łuki, broń oblężnicza, a także kontrola nad gigantycznymi awatarami bogów

The Surge

Warren to najemnik korporacji CREO, która jest ostatnim ratunkiem dla wyeksploatowanej przez ludzi Ziemi. Każdy z graczy będzie musiał się zmierzyć z wymagającymi przeciwnikami, w niezwykle krwawych walkach, bardzo przydatnym narzędziem może okazać się egzoszkielet, w który wyposażony jest główny bohater.

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments