Viking
Viking

John Garvin – dyrektor kreatywny Bend Studio uchyla rąbka tajemnicy Days Gone!

Sandbox Days Gone W specjalnym pokazie dla prasy John Garvin (Dyrektor kreatywny Bend Studio) odkrył karty  sandbox-owej gry Days Gone!

Bend Studio znane głównie z Uncharted: Złota Otchłań na konsolę PS Vita otrzymało od Sony niełatwe zadanie stworzenia gry w apokaliptycznym świecie z zombie w roli głównej. Na specjalnej prezentacji gry Days Gone dla mediów dyrektor kreatywny John Garvin zaprezentował możliwości jakie oferuje nowy, apokaliptyczny survival. Dziennikarze mieli okazję zapoznać się z wersją demonstracyjną gry i na własnej skórze sprawdzić ekskluzywny tytuł, który 26 kwietnia 2019 roku trafi na konsolę PlayStation 4!

Materiał video z prezentacji Days Gone dla mediów

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Jak się okazało nadzieje pokładane w Days Gone jako przedstawiciela ekskluzywnych tytułów Sony zostały lekko ostudzone i wielu dziennikarzy wyszło z blisko 5 godzinnej prezentacji z lekkim niedosytem. Biorąc pod uwagę fabułę, której przejście według twórców ma zająć ok 30 godzin została dość ciepło przyjęta przez szacowne grono mediów. Sama rozgrywka dostarczała wielu emocji, szczególnie jazda na motocyklu (może poza koniecznością ciągłego szukania kanistrów z paliwem) oraz konfrontacja z hordą wygłodniałych zombie. Wcielenie się w postać bohatera gry Days Gone w osobie Deacona (członka gangu motocyklowego) była dla wielu redaktorów dość ciekawym przeżyciem, biorąc pod uwagę fakt, że poza warstwą fabularną na graczy czekają aktywności poboczne w formie specjalnych zadań. 

Ogólny zarys gry został przez dziennikarzy oceniony pozytywnie i wielu nie może doczekać się dnia premiery. Na duży plus zasługuje pełna polska wersja językowa, która dla wielu graczy jest nieodzownym elementem ekskluzywnych tytułów Sony!

AUTOR: Viking

Wiemy co piszczy w świecie PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments