“Injustice 2” – nowy zwiastun przedstawiający dramat Superbohaterów!

//, Video, Zapowiedzi PS4/“Injustice 2” – nowy zwiastun przedstawiający dramat Superbohaterów!

“Injustice 2” – nowy zwiastun przedstawiający dramat Superbohaterów!

Dzień dobry Playowicze!

Ostatnio w sieci krążyło wiele krótkich filmów przedstawiających bohaterów nowej odsłony Injustice 2. Szczerze mówiąc ciężko było zrozumieć po co dystrybutor udostępnia materiał? Dzisiaj przyszło rozwiązanie w postaci nowego zwiastuna, z którego wynika, że Superbohaterowie staną do walki między sobą? Czy to będzie koniec Ligi Sprawiedliwych? 

Źródło: WBGamesUK (Youtube)

Nowa odsłona Injstice 2 na konsolę PS4 to jedna z niewielu gier, na którą czeka tak ogromna rzesza graczy. Co prawda w sieci pojawiały się szczątkowe filmy przedstawiające rozgrywkę, ale do tej pory studio WB Games nie udostępniło takiego materiału video. Na obecną chwilę można wywnioskować, że Superbohaterowie staną do walki między sobą. Superman kontra Batman, Supergirl kontra Wonder Woman. Nasuwa się pytanie, czy to będzie koniec Ligi Sprawiedliwych i czy Ziemianie przetrwają konflikt niezwyciężonych? Koniecznie musicie zobaczyć zwiastun, który naprawdę wprawi Was w osłupienie!

Przypominamy, że premierę Injustice 2 na konsole PlayStation 4 zapowiedziano na 16 maja 2017 roku. Gracze, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia na wersje rozszerzone otrzymają dostęp do:

Wersja cyfrowa Deluxe Edition:

 • gry Injustice 2 na PS4,
 • możliwości ściągnięcia trzech nowych wojowników ze sklepu PlayStation Store,
 • dodatkowej skórki umożliwiającą transformację Supergirl, która zmieni nie tylko strój, ale i głos oraz dialogi,
 • specjalnego pakietu “Gear Shader Pack” pozwalającego na modyfikację możliwości bojowych i obronnych wybranego Superbohatera.

Wersja cyfrowa Ultimate Edition:

 • gry Injustice 2 na PS4,
 • możliwości ściągnięcia aż 9 nowych wojowników ze sklepu PlayStation Store,
 • dodatkowych skórek umożliwiającą transformację Supergirl, Zielonej Latarni oraz Flasha które zmienią nie tylko strój, ale i głos oraz dialogi,
 • podwójnego specjalnego pakietu “Gear Shader Pack” pozwalającego na modyfikację możliwości bojowych i obronnych dwóch Superbohaterów.

Pre-ordery będzie można składać od połowy lutego 2017 roku, o czym powiadomimy Was osobnym artykułem. Śledźcie nasz serwis a żadna wiadomość ze świata PlayStation Was nie ominie!

O autorze: Jac00bsky

Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

3 komentarze

 1. Prince-Lubo

  Normalnie nie mogę się doczekać. Po Mortal Kombat to druga gra, którą uwielbiam! Mam nadzieję, że wytrzymam do maja!!!

 2. Komandos

  Mega zwiastun. Jestem pod wrażeniem. Grałem w jedynkę i była super, więc może być tylko lepiej!

 3. He-Man

  Ja He-Man chce Injustice 2 i to już. W końcu też jestem superbohaterem. A tak na serio to fajnie się zapowiada i mam nadzieję, że tego nie zwalą. Trzymam kciuki.

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .