Jac00bsky
Jac00bsky

Horizon Zero Dawn 2 być może dopiero na PlayStation 5!

Poznaliśmy specyfikację PlayStation 5 a więc czas na gry! Niestety kolejna odsłona Horizon Zero Dawn pojawi się dopiero w 2021 roku. Przynajmniej tak twierdzą redaktorzy serwisu Wccftech.

Kilka dni temu byliśmy świadkami niefortunnej wypowiedzi jednej z aktorek (Janina Gavankar) użyczającej głosu Tatai w dodatku The Frozen Wilds. Gavankar podczas Star Wars Celebration w rozmowie z jednym z fanów oznajmiła, że nowa odsłona przygód Aloy będzie o wiele większa i bardziej rozbudowana od pierwowzoru. Tym samym potwierdziła prace na sequelem, którego premiera odbędzie się dopiero w 2021, czyli niedługo o premierze PlayStation 5. Prawdopodobną datą premiery Horizon Zero Dawn 2 będzie luty 2021 roku.

Informację pochodzą z nieoficjalnego źródła od jednego z developerów UE, który otrzymał devkita PS5 i pracuje nad nowym tytułem startowym dla PlayStation 5. Wszystkie informację zaczynają układać się w całość i biorąc pod uwagę oficjalną specyfikację i prace na PlayStation 5 można powiedzieć, że informacja o premierze HZD 2 jest wielce prawdopodobna, chociaż na oficjalne potwierdzenie twórców ze studia Guerrilla Games przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. 

AUTOR: Jac00bsky

Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments