Alien
Alien

GTA VI jednak na PlayStation 5 z opcją wyłączności w dniu premiery!

Dzień dobry Playowiczu,

Szósta odsłona GTA prawdopodobnie trafi na konsolę PlayStation 5 pod koniec 2020 roku i może być tytułem na wyłączność przez pierwszy miesiąc od premiery.

Od premiery GTA V na PS4 minęło blisko 5 lat (na PS3 od 2013 roku). Od tego czasu GTA V sprzedało się w ponad 100 milionach egzemplarzy, z czego na PS4 ponad 40% kopii. Nic dziwnego, że Rockstar zdecydował się na kontynuację serii i mocno pracuje nad wydaniem GTA VI, którego premiera (nieoficjalnie) odbędzie się pod koniec 2020 roku.

Potwierdzeniem na krążącą w sieci informację o powstającej szóstej odsłonie serii jest resume grafika 3D Michaela Bibina, które uchyla rąbka tajemnicy. W latach 2017 i 2018 współpracował ze studiem Rockstar przy tworzeniu nowych pojazdów do GTA VI. Dodatkowo jeden z anonimowych deweloperów z UE, pracujący nad elementami otoczenia nieoficjalnie potwierdził premierę GTA VI pod koniec 2020 roku i to na konsolę PlayStation 5. Rzekomo tworzy grafikę w oparciu o devkit PS5. A to nie wszystko! Prawdopodobnie GTA VI może stać się tytułem startowym na PlayStation 5 lub otrzyma status “na wyłączność” przez miesiąc od dnia premiery. O taki status rzekomo zabiega Sony, przedstawiając studiu Rockstar ofertę nie do odrzucenia! 

Oczywiście to tylko krążące w sieci plotki, ale w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Niestety na oficjalne potwierdzenie studia Rockstar, jak i Sony przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. 

AUTOR: Alien

Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments