Friday the 13th: The Game z oficjalną datą premiery na PS4!

//, Video, Zapowiedzi PS4/Friday the 13th: The Game z oficjalną datą premiery na PS4!

Friday the 13th: The Game z oficjalną datą premiery na PS4!

Friday the 13th: The Game to jedna z ciekawszych propozycji zbliżających się premier na PlayStation 4. Dzisiejszy zwiastun objawił długo wyczekiwaną datę premiery, na której ujawnienie czekaliśmy od grudnia 2016 roku! 

O grze Friday the 13th: The Game pisaliśmy już niejednokrotnie wskazując na najważniejsze elementy rozgrywki, która tak naprawdę skupia się na trybie wieloosobowym i głównym zadaniem graczy jest przetrwać atak Jasona Voorheesa, znanego mordercy z serii filmów Piątek 13-go. Jako, że produkcja studia Gun Media nawiązuje do dość brutalnej rozgrywki, w której jeden z graczy wciela się w postać mordercy, chcącego wyeliminować pozostałych 8 graczy mamy do czynienia z dość krwawą rozgrywką przeznaczoną dla graczy powyżej 18 roku życia. 

Istotnym elementem jest integracja z otoczeniem i możliwość wykorzystywania wielu elementów, które w wielu przypadkach mogą pomóc Wam wyjść z wielu opresji oraz odpowiednia kooperacja wszystkich uczestników, która powinna doprowadzić do unieszkodliwienia Jasona. Rozgrywkę i zmagania graczy zaprojektowano w taki sposób, aby wszyscy gracze mieli wrażenie uczestnictwa w tworzeniu fabuły gry. Premierę gry Friday the 13th: The Game na konsolę PlayStation 4 wyznaczono na 26 maja 2017 roku!

Jesteście gotowi na walkę z bezwzględnym mordercą, który bez skrupułów pozbawi Was życia?

O autorze: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

5 komentarzy

 1. Vendetta

  Już nie mogę się doczekać. Będę Jasonem i wszystkich….. Fajnie, że taka gra trafi na PS4!

 2. Pablo_kosa

  O tak, na ten tytuł czekam i to już od zeszłego roku. System rozgrywki to możliwość eliminacji jednego po drugim to jest to co tygrysy lubią najbardziej!!!

 3. Komandos

  Nareszcie będzie coś naprawdę krwawego. Czekałem i się wreszcie doczekałem! Rezerwuje seryjnego mordercę!

 4. Wizard_aDam

  Końcówka maja będzie gorąca. Gra jest w dechę, chociaż grafika wygląda dość słabo i jak na możliwości PS4 to nawet mizernie! Nie oceniam dopóki nie zagram.

 5. Robespierre

  Za Piątek 13-go podziękuje. Dla mnie to padaka i to kiepsko wykonana. Jak będzie w jakimś PS Plusie to zagram, ale na pewno nie kupię!

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .