Final Fantasy XII: The Zodiac Age z oficjalną datą premiery na PS4!

//, Video, Zapowiedzi PS4/Final Fantasy XII: The Zodiac Age z oficjalną datą premiery na PS4!

Final Fantasy XII: The Zodiac Age z oficjalną datą premiery na PS4!

Zremasterowana wersja Final Fantasy XII: The Zodiac Age otrzymała nowy zwiastun,  zdradzający oficjalną datę premiery na konsolę PlayStation 4!

Final Fantasy XII: The Zodiac Age to nic innego jak odświeżona wersja Final Fantasy XII International Zodiac Job System, która ukazała się w 2007 roku. Za reedycję odpowiedzialne jest oczywiście studio Square Enix, które na nowo chce odkryć przed Wami świat o nazwie Ivalice, będące kolebką rozwiniętej cywilizacji z elementami magii w tle. Jak przystało na silne imperia Archadia i Rozarria, toczące ze sobą wieloletnią wojnę o terytorium graniczącego królestwa Dalmasc-a, wcielicie się w postać 17 letniego Vaan-a (mieszkańca Rabenstre, stolicy Dalmasc-i), któremu marzy się wolność i niezależność od wszelakich najeźdźców! Wspólnie z nowo poznaną księżniczką Ashe (dowódcą ruchu oporu) rozpoczynają długą podróż, której stawką jest wolność świata Ivalice.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age zaoferuje nowe elementy jak: system gambitów (możliwość programowania sztucznej inteligencji), możliwość rozwoju postaci (dobyte podczas walki punkty można wymienić na nowe zdolności, czary oraz broń i pancerze), możliwość kierowania innymi postaciami (wydawanie rozkazów dla maksymalnie trzech postaci) oraz możliwość rozpoczęcia nowej rozgrywki, ale z zachowanym doświadczeniem i mocą, zdobytą w dotychczasowych potyczkach. Twórcy znacząco poprawili oprawę graficzną, w tym podwyższyli jakość tekstur i postaci oraz wyeliminowali błędy związane z długim ładowaniem się poszczególnych fragmentów gry. 

Premierę gry Final Fantasy XII: The Zodiac Age na konsolę PS4 wyznaczono na 11 lipca 2017 roku. Zainteresowanych zamówieniem przedpremierowym gry Final Fantasy XII: The Zodiac Age Exclusive Digital zapraszamy do odwiedzenia sklepu PlayStation Store, w którym za 209 PLN zapewnią sobie dostęp do gry oraz wyjątkowego motywu i czterech ekskluzywnych utworów, skomponowanych przez Hitoshiego Sakimoto (Respite, Ozmone Plain, Tchita Uplands, Battle, Esper). 

O autorze: Jac00bsky

Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

2 komentarze

  1. Stormtrooper

    Uwielbiam FF a szczególnie XII. Ja jeszcze ogrywam FFXV, ale chętnie zagram w wersję Zodiak Age:)

  2. Robespierre

    Spoko jest XII, ale dla mnie i tak najlepsza jest FFXV.

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .