Hsimpson
Hsimpson

Festiwal gorących cen w letniej wyprzedaży PlayStation Store trwa dalej!

Ruszyła następna tura letniej wyprzedaży w PlayStation Store. Po raz kolejny promocją zostaną objęte najpopularniejsze tytuły, które można nabyć w znaczących rabatach.Firma Sony Interactive Entertainment ogłasza start letniej wyprzedaży w PlayStation Store. 

Promocją zostały objęte najpopularniejsze tytuły, które można zakupić ze znaczącymi rabatami. Piasek pod stopami, zapach morskiej bryzy i rozgrzewające promienie słońca, to znaki rozpoznawcze lata, które jest idealnym momentem na odświeżenie swojej biblioteki gier. PlayStation wyciąga pomocną dłoń i ma przyjemność przedstawić największe tytuły w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Kolejna faza wyprzedaży w PlayStation Store obejmuje rabaty przekraczające 70% obniżki na największe hity, takie jak m.in. wieloosobowa rozgrywka w Call of Duty: Modern Warfare, szalone wyścigi na zwariowanych trasach w Crash Team Racing Nitro-Fueled, mrożące krew w żyłach misje w Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, a także FINAL FANTASY VII REMAKE, czyli nowa wersja kultowego oryginału z niezapomnianymi postaciami, fantastyczną fabułą i epickimi bitwami. Lista największych hitów na PlayStation 4 objętych letnią wyprzedażą prezentuje się następująco:

– Crash Team Racing Nitro-Fueled – Nitros Oxide Edition: 124,50 PLN zamiast 249 PLN – 50% zniżki

– Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint – Edycja Gold: 119,97 PLN zamiast 399 PLN – 70% zniżki

– Call of Duty: Modern Warfare: 187,85 PLN zamiast 289 PLN – 35% zniżk

– FINAL FANTASY VII REMAKE: 190,74 PLN zamiast 289 PLN – 34% zniżki

i wiele innych

Wszystkie szczegóły dotyczące letniej wyprzedaży, obejmującej największe hity na PlayStation 4, można znaleźć pod tym linkiem.

Źródło: Informacja prasowa (MSL Group)

AUTOR: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments