Farpoint – możecie liczyć wyłącznie na siebie!

//, Video, Zapowiedzi PS VR/Farpoint – możecie liczyć wyłącznie na siebie!

Farpoint – możecie liczyć wyłącznie na siebie!

Farpoint to pierwsza produkcja studia SIEA w kooperacji z Impulse Gear stworzona z myślą o PlayStation VR, wykorzystująca precyzyjny kontroler celowniczy, która 17 maja 2017 roku trafi w Wasze ręce. W nowym zwiastunie zaprezentowano historię, której początek rozpocznie się na nieznanej dotąd planecie. Jesteście gotowi? 

Naszym zdaniem premiera gra Farpoint, która jako pierwsza wykorzysta kontroler celowniczy PS VR Aim Controller mocno przyczyni się do zwiększenia sprzedaży PlayStation VR. Nowy, intrygujący zwiastun uchylił rąbka tajemnicy i przedstawił historię astronautki, która w skutek niewyjaśnionej anomalii,  powodującej awarię stacji kosmicznej zostaje zmuszona do lądowania na obcej planecie. Odnalezienie drogi powrotu do szczątków stacji wydaje się praktycznie niemożliwe, zważywszy, że na jej drodze pojawiają się rozmaite wrogie stworzenia, których eliminacja może spowodować wiele trudności, ale od czego mamy nowoczesną technologicznie broń obsługiwaną przy pomocy Aim Controllera!

Premierę gry Farpoint na PlayStation VR zapowiedziano na 17 maja 2017 roku. Dodatkowo w dniu premiery gry do sprzedaży trafi specjalny pakiet zawierający Farpoint i PS VR Aim Controller (z wbudowanym kontrolerem Move), który w sklepie Media Markt możecie kupić za 339 PLN (ofertę znajdziecie tutaj).

O autorze: Jac00bsky

Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

4 komentarze

 1. Vendetta

  Zamówiłem już jakiś czas temu. W końcu to gra z karabinem w ręku. Powiem tak, w połowie maja nie wychodzę z domu!!!

 2. Pablo_kosa

  Od dłuższego czasu obserwuje Fatpoint. W sumie właśnie dla niej kupiłem PS VR i mam zamiar postrzelać do potworów.

 3. Komandos

  Nie jestem przekonany do tej gry a poza tym po co mi karabin, skoro nie ma innych gier.

 4. Wizard_aDam

  To będzie hit. Mam w sumie PS VR od początku, ale właśnie na Farpoint czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że dotrzymają daty premiery!

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .