Euro Fishing – łowić każdy może, jeden lepiej drugi gorzej!

//, Premiery PS 4, Video/Euro Fishing – łowić każdy może, jeden lepiej drugi gorzej!

Euro Fishing – łowić każdy może, jeden lepiej drugi gorzej!

Studio Dovetail Games zaprasza do świata wędkarstwa, w którym na pięciu dostępnych jeziorach będziecie mogli udowodnić swoje umiejętności i złapać największą rybę wszech czasów!

Co prawda zaawansowany symulator wędkarstwa Euro Fishing miał już swoją premierę prawie rok temu (na konsoli Xbox One) to twórcy postanowili oddać w Wasze ręce poprawioną wersję na konsolę PlayStation 4. Założeniem produkcji studia Dovetail Games było stworzenie realistycznego symulatora łowienia ryb! Zastosowanie zaawansowanej sztucznej inteligencji, zmiennego cyklu dobowego, realnych warunków pogodowych oraz wierne odzwierciedlenie pięciu europejskich zbiorników wodnych z kilkunastoma różnymi stanowiskami łowieckimi wynosi grę Euro Fishing na wyżyny symulatorów wędkarstwa na PS4. 

Źródło: Techland Wydawnictwo (Youtube)

Duży nacisk położono nie tylko na realizm rozgrywki, ale również na specjalny system Total Cast Control, oddający niesamowite wrażenie realnego zarzucania haczyka a dość dobrze skrojony samouczek pozwoli graczom zrozumieć tajniki wędkowania! Do dyspozycji graczy oddane zostały jedne z największych zbiorników wodnych w Anglii, Hiszpanii i Francji, z których każdy charakteryzuje się swoim cyklem życia a mianowicie różnym gatunkiem ryb i ich inteligencją, miejscami łowieckimi i zmiennymi warunkami pogodowymi!

Tak naprawdę każdy z dostępnych zbiorników rządzi się swoimi prawami, tak więc istotnym elementem jest właściwa analiza miejsca łowieckiego. Jak w każdym zaawansowanym symulatorze wędkarstwa każdy z graczy będzie mógł skorzystać z profesjonalnego sprzętu wędkarskiego, poczynając od technicznie zaawansowanych kołowrotków, wędek czy haczyków a kończąc na różnego rodzaju przynętach. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy z graczy może indywidualnie dostosować swój sprzęt wędkarski i wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie!

Euro Fishing w cenie 75 PLN

Więcej informacji znajdziecie tutaj!

System rozgrywki został oparty o tryb dla jednego gracza oraz klasyczny multiplayer, w którym możecie się zmagać z wszystkimi graczami z całego świata (wymagana subskrypcja PS Plus) lub wziąć udział w turnieju na żywo (Live Tournament)! Oprawa graficzna to majstersztyk twórców! Dzięki zastosowaniu wydajnego silnika graficznego Unreal Engine 4 wrażenia wizualne są po prostu niesamowite, a płynność animacji i wierne odzwierciedlenie szczegółów, zarówno lokacji jak i ryb pozwala nadać grze Euro Fishing miano najlepszego symulatora wędkarstwa na konsolę PlayStation 4. W sklepie PlayStation Store znajdziecie grę Euro Fishing w premierowej cenie 75 PLN. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj

O autorze: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Zobacz podobne artykuły!

7 komentarzy

 1. Pablo_kosa

  Grałem na Xbox i tak naprawdę czekałem na wersję na PS4. Dla mnie ta gra jest zaje****. Biorę w ciemno! Polecam fanom wędkarstwa!!!

 2. Robespierre

  Niezła, naprawdę niezła. Jest wiele błędów, ale mimo to naprawdę wciąga. Jak nie będę mógł chodzić na ryby to zagram w Euro Fishing!

 3. Small.pitter

  Nareszcie coś z wędkarstwa! Po piłce nożnej, jeździe na nartach czy koszykówce ktoś wreszcie pomyślał o wędkarstwie! Dla mnie to strzał w 10!

 4. Crazy_lady

  Nawet nie wiedziała, że takie coś istnieje. Dzięki Playstation4you za info. To będzie prezent na mojego chłopaka, on uwielbia łowić ryby a teraz będą go miała częściej w domu:)

 5. Stormtrooper

  Fajnie, że coś takiego pojawiło się na PS4. Szczerze to brakuje gier o tematyce wolnej od większości sportów. A tu można sobie usiąść z wędką i zarzucić. Dla mnie naprawdę spoko a i cena nie powala!

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .