Jac00bsky
Jac00bsky

EA Access na PlayStation 4 wielce prawdopodobne!

Dzień dobry Playowicze,

Wiele wskazuje na to, że EA Access trafi na PlayStation 4. Usługa możliwi dostęp do ogromnej bazy gier nawet w dniu premiery!

Do tej pory usługa EA Access była dostępna wyłącznie na konsole Xbox One i komputery PC. W sieci pojawiła się jednak informacja, że prawdopodobnie usługa trafi na również konsole PS4. Oczywiście Sony nie potwierdziło tych doniesień a jedynie poszlaki wskazują na implementację EA Access w kodzie.

Jeden z użytkowników serwisu Reddit podzielił się dość znaczącą informacją, która odnosi się bezpośrednio do krążących w sieci plotek …aby połączyć się z usługą EA Access musisz się wpisać do PSN

Wynika z tego, że w najbliższym czasie otrzymamy dostęp do subskrypcji EA Access, która umożliwi dostęp do dziesiątek najlepszych gier, przedpremierowych wersji próbnych oraz rabatów na wiele produktów EA w wersji cyfrowej.

Na obecną chwilę Sony, ani Electronic Arts nie odniosły się do krążących w sieci plotek. Mamy nadzieję, że niedługo wszystko się wyjaśni. Jeżeli faktycznie usługa pojawi się na PS4 to nasuwa się pytanie, w jakiej cenie będzie oferowana? Biorąc pod uwagę cenę EA Access na konsolę Xbox One możemy domniemywać, że koszt usługi będzie oscylował wokół kwoty 79,99 PLN (rocznie) lub 14,99 PLN w cyklu miesięcznym. Być może Sony w procesie negocjacji z EA wywalczy lepszą cenę i tym samym mile zaskoczy graczy na całym świecie. Pozostaje czekać na nowe doniesienia!

Więcej o usłudze EA Access znajdziesz tutaj!

Źródło: https://www.reddit.com

AUTOR: Jac00bsky

Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments