Blade
Blade

Dying Light 2 – przemiana w Zombie na naszych oczach!

Tymon Smektała, główny projektant Dying Light 2 zdradza kilka szczegółów, które mogą zaskoczyć graczy w ogarniętym zarazą mieście Harran!

Mimo, że nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery Dying Light 2 to firma Techland rozpoczyna wieloetapową kampanię reklamową, w której z wywiadu na wywiad odkrywane są kolejne tajemnice nowej odsłony gry. W wywiadzie udzielonym serwisowi Gamesradar Tymon Smektala (główny projektant Dying Light 2) przedstawił wizję nowego zombie, który praktycznie przeobraża się na naszych oczach. Mówimy tutaj o zombie nazywanym przez Tymona Viral, który po ugryzieniu będzie zachowywał wiele ludzkich cech, w tym szybkość oraz inteligencję. W dalszym procesie przemiany Viral zmieni się w osobnika, nazywanego Biters, czyli typowego, powolnego zombiaka, który będzie chciał Cię zarazić lub zjeść.

To nie koniec! Dalej Biters może zamienić się Volatiels lub Degenerates. Różnica między między nimi jest dość znacząca. Degeneraci stanowią grupę zombie, która znajduje się już w ostatnim procesie rozkładu. Są wolne i praktycznie nie zagrażają mieszkańcom miasta Harran. Co innego Volatiels, czyli ekstremalnie niebezpieczny a przy tym piekielni szybki zombie, którego należy unikać. Jeżeli stanie na Twojej drodze to bierz nogi za pas i w uciekaj ile sił. Walka z Volatiels po prostu nie ma sensu. 

Jak się okazuje gra Dying Light 2 będzie o wiele trudniejsza i bardziej wymagająca niż może Ci się wydawać. Tak naprawdę nic nie jest pewne i wszystkiego można się spodziewać! Mam nadzieję, że niedługo będę mógł przekazać kolejne informację, które zbliżają do premiery Dying Light 2 na PlayStation 4.

Źródło: Twitter

AUTOR: Blade

Testujemy dla Was nowe technologie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments