Iron Man
Iron Man

Dreams Early Access już od 16 kwietnia!

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o wczesnym dostępie do gry Dreams, ekskluzywnego tytułu na konsolę PlayStation 4. Gra, która powstała w studiu Media Molecule’s będzie dostępna do wcześniejszego pobrania już od 16 kwietnia.

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Wczesny dostęp do Dreams, przeznaczony jest dla twórców, którzy chcą mieć dostęp do narzędzi ale nie będzie zawierał wszystkiego, co znajdzie się w pełnym wydaniu. Każdy kto zdecyduje się na zakup, otrzyma pełen zestaw narzędzi do tworzenia, interaktywne samouczki, a także gry zręcznościowe, szablony i dodatkowe treści tworzone przez Media Molecule. Każdy gracz razem z nadchodzącymi aktualizacjami, będzie miał dostęp do nowych funkcji i treści.

Early Access będzie dostępny w angielskiej wersji językowej, a wszyscy, którzy zdecydują się na wcześniejszy dostęp, w dniu oficjalnej premiery otrzymają pełną wersję gry.

Wczesny dostęp do Dreams będzie dostępny cyfrowo w PlayStation Store już 16 kwietnia. Liczba kopii gier Early Access będzie ograniczona, ale wszyscy gracze, którzy chcą być na bieżąco z kolejnymi informacjami o tym niezwykłym tytule, mogą się zarejestrować tutaj.

Dreams to niewiarygodny otwarty świat, w którym każdy z graczy może stworzyć wszystko – od interaktywnych przygód i platformówek po strzelanki, gry logiczne i nie tylko. Możliwości są praktycznie nieskończone. Każda stworzona rzecz może zostać udostępniona w ogromnej społeczności online. Można też przeglądać dzieła innych graczy, modyfikować je albo używać ich przedmiotów, lokacji czy postaci, aby stworzyć własne gry.

AUTOR: Iron Man

Dzielimy się wiedzą o PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments