Admin
Newhacker77

Dreams dostępne na PlayStation VR!

Wszyscy gracze mogą pobrać bezpłatną aktualizację umożliwiającą kompatybilność z systemem PlayStation VR w Dreams, zawierającą nowe samouczki, poradniki, zestawy potrzebne do rozpoczęcia przygody z systemem PS VR oraz nowe grywalne elementy od Media Molecule. Na wszystkich, którzy zdecydują się spróbować Dreams w wirtualnej rzeczywistości czeka specjalne wprowadzenie, przedstawiające najważniejsze funkcje nowego trybu z perspektywy zarówno gracza jak i twórcy światów.

Dreams to niewiarygodny otwarty świat, w którym każdy z graczy może stworzyć wszystko – od interaktywnych przygód i platformówek po strzelanki, gry logiczne i nie tylko. Możliwości są praktycznie nieskończone. Każda stworzona rzecz może zostać udostępniona w ogromnej społeczności online. Można też przeglądać dzieła innych graczy, modyfikować je albo używać ich przedmiotów, lokacji czy postaci, aby stworzyć własne gry.

W DreamShaping gracze znajdą kilka nowych tutoriali w których nasze pomocne Molekuły nauczą  tajników tworzenia w VR. Przed przejściem samouczków, obejmujących niektóre z nowych rozwiązań wprowadzanych wraz z aktualizacją VR, twórcy polecają sprawdzić Best Practices How To, które sprawią, że tworzenie w wirtualnej rzeczywistości będzie łatwiejsze.

Create Mode w VR, jest absolutnie wyjątkowym przeżyciem pozwalającym w unikalny sposób urzeczywistniać najśmielsze projekty graczy. Dodatkowo, posiadacze kontrolerów PlayStation Move, mogą w pełni zanurzyć się w procesie tworzenia dzięki zwiększonej do granic możliwości immersji. Warto podkreślić, że nie trzeba posiadać PS VR , aby tworzyć światy kompatybilne z wirtualną rzeczywistością. Aktualizacja wprowadza również kilka nowych trybów do klasycznego trybu tworzenia, np. tryb komfortowy czy statyczne niebo, a to wszystko, aby doświadczenie z gry było jak najlepsze.

Kreatywna społeczność gry od Media Molecule będzie mogła określić, czy stworzony przez nich świat jest kompatybilny z PS VR czy nie, a UGC w Dreams poprosi graczy o ocenę komfortu, dzięki czemu powstanie lista najlepszych doświadczeń w wirtualnej rzeczywistości.

Źródło: Informacja prasowa (MSL Group)

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments