Blade
Blade

Premiera DiRT Rally 2.0 na PlayStation 4!

Kolejna odsłona renomowanej serii gier wyścigowych ma dziś swoją premierę na PlayStation 4. Wydawcą na polskim rynku jest firma Techland. 

Za produkcją DiRT Rally 2.0 jak i całą serią stoi brytyjskie studio Codemasters Software, które od 2012 roku promuje markę gier wyścigowych pod nazwą DiRT (wcześniej Colin McRae Rally). Jak przystało na realistyczny symulator gier wyścigowy, uznawaną na rynku za jedną z najlepszych gier wyścigowych nowy DiRT Rally 2.0 oferuje możliwość prowadzenia jednego z ponad 50 profesjonalnych aut rajdowych, jak: VW Polo GTI R5, Mitsubishi Lancer Evolution X, Citroen C3 R5 czy choćby Chevrolet Camaro GTR.4. 

Oczywiście każdy samochód oferuje zupełnie inne osiągi i model jazdy, a więc jedyne czego, aby zasiąść za kółkiem profesjonalnego auta to umiejętności, instynkt i właściwa koncentracja na jeździe po profesjonalnych terenach Nowej Zelandii, Argentynie, Hiszpanii, Polsce, Australii i Stanach Zjednoczonych.

Ścigaj się na ośmiu oficjalnych torach mistrzostw świata FIA World Rallycross. Rozwijaj swój zespół, modyfikuj samochody i obierz właściwą strategię w wielu wydarzeniach, zarówno w kampanii dla jednego gracza lub w zmaganiami z innymi graczami w trybie online. 

Źródło: DiRT (YouTube)

System rozgrywki w DiRT Rally 2.0 nie uległ znacznym modyfikacjom w stosunku do poprzednich odsłon serii i oferuje praktycznie znany, choć dość trudny model jazdy. Oprawa graficzna prezentuje się dość dobrze, z zachowaniem dbałości o szczegóły, zarówno modeli samochodów jak i odwzorowania otoczenia. Za główną zaletę gry można uznać lepiej dopracowany system uszkodzeń oraz efektów pogodowych w trakcie rywalizacji oraz pełną polską wersję językową.

Trzeba przyznać, że seria DiRT z odsłony na odsłonę zyskuje coraz szerszą grupę fanów, co pozwala wierzyć, że studio Codemasters Software będzie dalej rozwijało jeden z najlepszych symulatorów wyścigów samochodowych. Gra jest oczywiście dostępna w wersji pudełkowej w wielu sklepach na terenie całej Polski oraz w wersji cyfrowej w sklepie PlayStation Store w cenie 289 PLN (znajdziesz ją tutaj) lub w wersji Deluxe w cenie 379 PLN.

AUTOR: Blade

Testujemy dla Was nowe technologie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments