Destiny 2 – wszystko okaże się jutro!

//, Zapowiedzi PS4/Destiny 2 – wszystko okaże się jutro!

Destiny 2 – wszystko okaże się jutro!

Pierwszy zwiastun drugiej odsłony Destiny napawa optymizmem. Czym tym razem studio Bungie zaskoczy graczy?

W krótkim materiale video Strażnik zaprasza do jutrzejszej międzynarodowej premiery zwiastuna, który odkryje przed Wami więcej szczegółów z zbliżającej się małymi krokami premiery sequela Destiny. No cóż pozostaje czekać do 30 marca 2017 i z pokorą oczekiwać nowych wieści o jednej z najciekawszych multiplayerowych strzelanek FPP, która zdobyła serca milionów! Według założeń studia Bungie w porównaniu z poprzednią odsłoną zostanie wprowadzonych wiele zmian w samej mechanice gry oraz warstwie fabularnej, która zostanie mocno rozszerzona! 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Istotną zmianą jest dodanie lokacji w postaci wielu metropolii ulokowanych w różnych częściach wszechświata. Oczywiście wiele pojedynków nadal stoczycie w lokacjach pustynnych, gdzie napotkacie nowy rodzaj przeciwnika. Na razie twórcy nie zdradzają jaki to będzie to rodzaj przeciwnika, ale stopień trudności zostanie mocno podniesiony. Dobrze znane Wam postacie z Destiny nie zostaną przeniesione do sequela.

Wstępnie premiera sequela Destiny na konsolę PS4 i PS4 Pro odbędzie się 8 września 2017 (wersja na PS 4 Pro otrzyma oprawę graficzną w 4K przy 60 kl/s). W najbliższym czasie studio Bungie wraz z wydawcą Activision Blizzard ogłoszą zapisy do otwartych testów beta, które prawdopodobnie pojawią się już na początku czerwca (informacja niepotwierdzona).

O autorze: Jac00bsky

Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

6 komentarzy

 1. Wizard_aDam

  Już nie mogę się doczekać. Normalnie biorę w przedsprzedaży. W Destiny wygrałem z 200h i nadal nie mam dosyć!

 2. Vendetta

  No na nowy zwiastun Destiny 2 to ja chętnie poczekam. Mam nadzieję, że rozbudują wątek fabularny i będzie jakaś ciekawa kampania!

 3. Fantastic-One

  Czytałem Wasz wczorajszy artykuł i miałem niedosyt. Teraz już wiem, że warto poczekać do jutra. Destiny 2 biorę w ciemno w preorderze!

 4. Robespierre

  Destiny 2 jeszcze w tym roku? To będzie rok niespodzianek.

 5. Pablo_kosa

  Czekam i czekam a zwiastuna nadal nie ma. Szkoda, bo już nie mogę się doczekać nowego Destiny:)

 6. Prince-Lubo

  Gdzie ten zwiastun ja się pytam. Wszyscy czekamy na Destiny 2.

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .