Viking
Viking

Déraciné debiutuje na PlayStation VR

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować, że dzisiaj swoją premierę ma jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów przez wszystkich fanów wirtualnej rzeczywistości.

Déraciné to nowa gra przygodowa stworzona przez kultowe studio FromSoftware, dostępna wyłącznie na PlayStation VR. Twórcy świetnie przyjętego Bloodborne oraz znanej wszystkim serii Dark Souls postanowili wykorzystać swoje ogromne doświadczenie do stworzenia  pełnej znaków zapytania, interesującej historii wykorzystującej możliwości technologii PS VR. 

Już od dzisiaj, gracze będą mogli wcielić się w ducha nawiedzającego położoną na uboczu szkołę z internatem. Głównym zadaniem będzie udowodnienie jej mieszkańcom swojego istnienia i stworzenie z nimi wyjątkowej więzi.

Dodatkowo, na graczy czeka zgłębianie tajemniczej historii, uzupełnione o podróże w czasie i możliwość wpływania na losy uczniów.

Dzięki PlayStation VR, wszyscy będą mogli poczuć się jak prawdziwy duch, na którego czeka wzruszająca przygoda oferująca pełen wachlarz emocji, od izolacji i żalu po radość i satysfakcję.

Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Źródło: YouTube (PlayStation Europe)

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

AUTOR: Viking

Wiemy co piszczy w świecie PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments