Blade
Blade

Darmowy weekend z Tom Clancy’s Rainbow Six Siege!

Ładujcie kontrolery i powoli szykujcie się do wielkiego wydarzenia, jakim z pewnością jest darmowego weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege! 

Ubisoft po raz kolejny zaprasza graczy do darmowego weekendu z niezwykle popularną pierwszoosobową strzelanką Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Począwszy od 15 do 19 listopada 2018 roku gracze posiadający aktywną subskrypcję PlayStation Plus otrzymają dostęp do 20 wysoce wyspecjalizowanych operatorów z różnych frakcji, którzy poprowadzą swoje drużyny do pełnych destrukcji walk drużynowych. 

A już 18 listopada 2018 roku wielu z Was będzie miało okazję wyruszyć w podróż do Maroka w ramach operacji Wind Bastion, która obejmuje nie tylko dwóch nowych operatorów marokańskich (jeden atakujący i jeden obrońca), ale także zupełnie nową mapę, która jako pierwsza będzie ściśle powiązana z operatorem. Odpowiednio nazywane Fortecą, mapa jest wzorowana na charakterystycznej architekturze marokańskiej Kasbah i ma na celu oferowanie operatorom różnorodnych taktyk.

Gracze, którzy zdecydują się na kontynuowanie swojej przygody z Rainbow Six: Siege po okresie darmowego weekendu będą mogli skorzystać z 70% rabatu na 4 dostępne wersje (rabaty będzie dostępny w okresie od 15 do 27 listopada 2018 roku). 

AUTOR: Blade

Testujemy dla Was nowe technologie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments