Admin
Newhacker77

Czyżby Gearbox na PAX East zaskoczy graczy tajemniczą nową produkcją?

Gearbox Software nie pozwala o sobie zapomnieć, przynajmniej w serwisie Twitter! Publikuje kolejną grafikę przedstawiającą prawdopodobnie robota leżącego na stole. Czy to zapowiedź nowej gry?

Nie dalej niż wczoraj pisaliśmy o prawdopodobnym pojawieniu się gry Borderlands 3 na zbliżających się targach Pax East w Bostonie (artykuł znajdziecie tutaj). Tym razem Gearbox dolewa oliwy do ognia i podsyca kolejne spekulacje, związane z pojawieniem się zupełnie nowego projektu. Sądząc po opublikowanym wpisie w serwisie Twitter można domniemywać, że nowa produkcja Gearbox wprowadzi nas w świat robotów.

Domysły zdaje się potwierdzać zdjęcie leżącego na stole częściowo zmontowanego robota (automatu), podłączonego do wielu elementów tajemniczego laboratorium oraz dość znaczna liczba komentarzy, które pojawiły się na koncie Gearbox z oszałamiającą liczbą gif-ów z robotami.

Prawdopodobnie będziemy świadkami prezentacji nowej gry utrzymanej w klimacie i estetyce Borderlands, czyli coś w rodzaju hybrydowej strzelanki w stylu retro science fiction. Oczywiście na więcej informacji ujawni oficjalna prezentacja Gearbox na targach Pax East.

Źródło: Twitter

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments