Czy PS VR doczeka się nowej wersji?

//, Informacje o PS VR/Czy PS VR doczeka się nowej wersji?

Czy PS VR doczeka się nowej wersji?

Dzień dobry Playowicze!

Po dość dobrym debiucie PlayStation VR przyszedł czas na pewne usprawnienia technologii wirtualnej rzeczywistości Sony. Nasuwa się pytanie, czy po tak krótkim okresie Sony zdecyduje się na modernizację PS VR i wprowadzi na rynek nową wersję? 

Mimo pozytywnej odpowiedzi z rynku technologia PlayStation VR nadal wywołuje wiele kontrowersji. Wielu posiadaczy narzeka na zbyt krótki kable i jak i problemy z komunikacją między konsolą a okularami. Oczywiście wiele z tych wad Sony zostało usuniętych w nowym firmware 2.0, ale problem kabli nadal pozostaje nierozstrzygnięty. Na targach CES 2017, które odbyły się w Las Vegas jeden z dziennikarzy serwisu DailyStar zapytał Kaz Hirari (CEO Sony) o plany związane z modernizacją okularów do wirtualnej rzeczywistości! 

Kaz Hirarri odpowiedział …PlayStation VR przydałaby się wiele usprawnień, które z pewnością poprawiłby funkcjonalność i przede wszystkim użytkowanie. To jest pierwsza wersja platformy do wirtualnej rzeczywistości a Sony znane z modernizacji swojego sprzętu

Interpretując słowa CEO można wywnioskować, że Sony pracuje nad nową wersja okularów PS VR, które będą wolne od wad i niedoskonałości. Od razu w naszych głowach pojawiło się wiele pytań, takich jak:

– Co się stanie z obecną generacją okularów?

– Jakich modernizacji możemy się spodziewać?

– Które elementy zostaną usprawnione?

– Czy do obecnej wersji przewidziane są modernizacje?

Tak wiele pytań, ale na odpowiedzi przyjdzie nam trochę poczekać. Tak naprawdę wirtualna technologia Sony rozpoczęła swoją przygodę niespełna cztery miesiące temu i nadal jest jednym z najbardziej pożądanych okularów do wirtualnej rozrywki na rynku gier video. Prawda jest taka, że każda nowinka wymaga czasu na swój rozwój i adaptację przez potężną grupę graczy, jaką są z pewnością posiadacze PS4. Po prostu będziemy na bieżąco śledzili poczynania japońskiego giganta a przyszłość pokaże, w którym kierunku Sony będzie podążać!

Jesteśmy ciekawi Waszej opinii! Czy macie w planach zakup PS VR, czy raczej zaczekacie aż technologia będzie wolna od wad?

O autorze: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

3 komentarze

  1. Robespierre

    Kilka dni temu kupiłem PlayStation VR i dopiero zaczynam się oswajać z tą technologią a tu proszę. Mam nadzieję, że SONY pracuje jedynie nad drobnymi poprawkami oprogramowania a nie nad nową wersją okularów, bo będę zły!

  2. Pablo_kosa

    No nie, dobiliście mnie tym artykułem. Jak Sony zamierza zadowolić tych, którzy już kupili PS VR? Mam nadzieję, że teraz mi tego nie zrobią!

  3. He-Man

    To chyba jakiś żart. Premiera kilka miesięcy temu a oni już kombinują. Może niech zrobią PS VR Pro a tym co mają już okulary wymienią na nowe, wolne od tych wad:)

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .