Viking
Viking

“Control” latem trafi na PlayStation 4!

Zeszłoroczny projekt studia Remedy Entertainment, który mieliśmy okazję zobaczyć na targach E3 2018 otrzymał przybliżoną datę premiery na PS4.  

O planowanej dacie premiery gry Control poinformował serwis Game Informer, którego redaktorzy w trakcie wizyty w studiu Remedy Entertainment mieli okazję rozegrać kilkunastominutowy gameplay wspólnie z reżyserem gry Mikaelem Kasurinenem. Zamieszczony w serwisie YouTube materiał video zdradza nie tylko więcej szczegółów fabuły, ale jednocześnie prezentuje siły nadprzyrodzone, jakimi dysponuje Jesse Faden. W trakcie konfrontacji z napastnikami w siedzibie Federalnego Biura Kontroli protagonistka korzysta tarczy ochronnej, stworzonej z odłamków gruzu, lewitacji i unoszenia się w powietrzu. A to tylko wycinek możliwości Jesse. System rozgrywki jest łudząco podobny do prezentowanego w grze Max Payne, którego nota bene twórcami są właśnie graficy i programiści z Remedy Entertainment. 

Źródło: PlayStation (YouTube)

Źródło: Game Informer (YouTube)

Elastyczny system walki, stale zmieniające się lokacje, korzystanie z nadprzyrodzonych mocy i elementów otoczenia (jak rzucanie krzesłem w napastnika) pozwala wierzyć, że nowa produkcja Remady, której premierę zapowiedziano w okresie letnim będzie lepszą wersją niezwykle popularnej gry Max Payne. 

AUTOR: Viking

Wiemy co piszczy w świecie PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments