Capcom odkrywa zawartość przepustki sezonowej Resident Evil 7 biohazard!

///Capcom odkrywa zawartość przepustki sezonowej Resident Evil 7 biohazard!

Capcom odkrywa zawartość przepustki sezonowej Resident Evil 7 biohazard!

Resident Evil 7 biohazard to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana gra na konsolę PlayStation 4 i PlayStation VR w tym kwartale. Biorąc pod uwagę popularność serii, jak i dostępne demo, które zrobiło na nas ogromne wrażenie możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że czeka Was przygoda, której długo nie zapomnicie! Dlaczego więc nie pomyśleć o przepustce sezonowej?

Do premiery  Resident Evil 7 biohazard pozostał właściwie tydzień. Wielu graczy z niecierpliwością czeka na dzień 24 stycznia 2017 roku, aby stanąć twarzą w twarz z rodziną Bakerów z Dulvey. Od pewnego czasu do naszej redakcji spłynęło wiele pytań związanych z nową produkcją studia Capcom. Jedno z nich dotyczyło przepustki sezonowej! A brzmiało ono tak – czy wydawca planuje udostępnić Season Passa do RE7 biohazard?

Udzielając odpowiedzi na to pytanie możemy powiedzieć, że zdecydowanie TAK.

Na obecną chwilę dodatki do gry RE7 biohazard znajdziecie w pakiecie Resident Evil 7 biohazard Deluxe Edition, który możecie kupić w sklepie PlayStation Store w cenie 349 PLN. W zestawie poza grą otrzymacie dostęp do:

 • zakazanych nagrań cz. 1: dwa wyjątkowe scenariusze plus dodatkowy tryb, w tym: Ethan musi umrzeć, Koszmar i Sypialnia, 
 • zakazanych nagrań cz. 2: dwa wyjątkowe scenariusze plus dodatkowy tryb, w tym: Córki, urodziny Jacka oraz 21 i 55,  
 • oraz dodatkowy epizod.

Źródło: Resident Evil (Youtube)

Źródło: Resident Evil (Youtube)

Niestety na obecną chwilę przepustka sezonowa, gwarantująca dostęp do kolejnego rozdziału opowieści o rodzinie Bakerów nie jest dostępna, jako odrębny pakiet. Biorąc pod uwagę cenę wersji deluxe (349 PLN), a cenę podstawowej wersji gry Resident Evil 7 biohazard można wywnioskować, że wartość przepustki sezonowej nie przekroczy kwoty 130 PLN. Należy pamiętać, że wśród dodatków do zamówień przedpremierowych znajdziecie kontrowersyjny motyw do konsoli PS4 oraz pakiet Survival Pack, który pozwoli Wam na rozgrywkę na najwyższym poziomie, bez wcześniejszej konieczności przechodzenia gry w celu jego odblokowania!

O autorze: Hsimpson

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Zobacz podobne artykuły!

5 komentarzy

 1. Komandos

  Trzeba będzie kupić Deluxe. W końcu kto nie chce zagrać w dodatkową zawartość. Szczególnie, że to Resident Evil:)

 2. Crazy_lady

  Dobra wiadomość. W końcu czekałam na tą grę ponad rok i jak mogłabym nie pomyśleć o dlc. No cóż dołoże stówkę i kupię deluxa:)

 3. He-Man

  Ja jednak poczekam na przepustkę. Może będzie jednak tańsza niż 130 PLN.

 4. Iceman

  10 godzin gry za 250 PLN plus płatny dodatek. Czy na to czekaliśmy tyle czasu?

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .