Iron Man
Iron Man

Assassin’s Creed 3 Remastered – znacząco ulepszone w stosunku do oryginału!

Ubisoft zaprezentował listę największych aktualizacji w Assassin’s Creed 3 Remastered w stosunku do wersji z 2012 roku na PlayStation 3!

Prace nad ulepszeniem Assassin’s Creed 3 Remastered, którego premierę na konsolę PlayStation 4 zapowiedziano na 29 marca 2019 roku trwają pełna parą.

Źródło: Ubisoft North America (YouTube)

Studio Ubisoft, dzięki implementacji fizycznego renderowania (PBR), znacząco ulepszyło rozdzielczość tekstur i poprawiło jakość modelu oraz oświetlenia. Oczywiście AC3 Remastered będzie obsługiwał 4K z HDR. Ważnym elementem jest przebudowa interfejsu użytkownika, który został dostosowany do standardów w nowoczesnych grach.

Największą jednak zmianą jest ulepszenie mechaniki ukrywania się w grze. Analogicznie do nowych wersji serii Assassin’s Creed (np. Origins) będziesz mógł ukrywać się w krzakach, gwizdać, odwracać uwagę wrogów a nawet wykonywać podwójne zabójstwa.

Mimo, że gra ma już swoje lata to studio Ubisoft stara się zrobić wszystko, aby zbliżyć AC3 do standardów, jakie oferują nowe odsłony serii Assasin’s Creed. 

Ważne – jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem przepustki sezonowej Assassin’s Creed Odyssey to zremasterowaną wersję AC3 otrzymasz za darmo. 

AUTOR: Iron Man

Dzielimy się wiedzą o PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments