Black Panther
Black Panther

6 czerwca 2019 datą premiery MotoGP 19 na PS4!

Twórcy ze studia Milestone potwierdzili premierę nowej odsłony cyklu sportów motorowych MotoGP 19, która zadebiutuje na PlayStation 4 na początku czerwca. 

MotoGP 19 to kolejna odsłona znanego symulatora wyścigów motocyklowych, która od kilku lat dostarcza fanom 2 kółek wielu emocji. Tym razem twórcy ze studia Milestone wprowadzili wiele znaczących poprawek do dobrze znanego schematu rozgrywki. 

Źródło: PlayStation Europe (YouTube)

Znacząco poprawiono sztuczną inteligencję konkurentów opartą na tzw. Neural AI z wykorzystaniem schematu jazdy najlepszych kierowców w sportów motorowych. Jednocześnie poprawiono model jazdy oraz systemy kolizji, które wyglądają bardziej wiarygodnie.

Dodatkowo został rozbudowany tryb kariery, który praktycznie od samego początku przeprowadzi Cię przez świat wyścigów od żółtodzioba do zawodowego kierowcę, biorącego udział w lidze MotoGP. Nie zabraknie trybu multiplayer i rywalizacji z najlepszymi graczami w sieciowych zawodach MotoGP eSport Championship. 

 Oprawa graficzna została oparta o nową wersję silnika Unreal Engine, dzięki czemu zadbano o szczegóły otoczenia i samych sportowych maszyn, które wyglądają jeszcze lepiej. Premierę gry MotoGP 19 zaplanowano na 6 czerwca 2019 roku a już w najbliższym czasie pojawi się możliwość składania zamówień przedpremierowych. 

AUTOR: Black Panther

Dbam o aspekt wizualny strony Playstation4you!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments