4 kwietnia datą premiery Blackwood Crossing na PS4!

//, Premiery PS 4, Video/4 kwietnia datą premiery Blackwood Crossing na PS4!

4 kwietnia datą premiery Blackwood Crossing na PS4!

Studio PaperSeven prezentuje fabularną przygodę o dorastaniu, miłości i umiejętności pogodzenia się ze stratą w zupełnie nowym zwiastunie z okazji premiery gry Blackwood Crossing!

Źródło: PaperSeven Studio (Youtube)

Blackwood Crossing opowiada o relacji Scarlett i Finna, osieroconego rodzeństwa. Gdy Scarlett zaczyna dorastać, dystans dzielący dwójkę bohaterów stopniowo wzrasta. Wystarczy jednak, że spotkają na swej drodze tajemniczą postać, aby pozornie zwyczajna przejażdżka pociągiem stała się opowieścią o życiu, miłości i stracie kogoś bliskiego. Gracz wciela się w rolę Scarlett, która odkrywa ulegające nieustannym zmianom otoczenie i rozwiązuje najróżniejsze, wymagające zagadki podczas podróży przez wyjątkowo nieprzewidywalny świat.

Blackwood Crossing to pierwsza duża produkcja PaperSeven, niezależnego studia w angielskim Brighton. W skład zespołu twórców wchodzą deweloperzy z Disney Black Rock Studio, a także Oliver Reid-Smith, scenarzysta gry The Room. Fabuła gry skupia się na relacji Scarlett i Finna, osieroconego rodzeństwa. Gdy Scarlett zaczyna dorastać, dystans dzielący dwójkę bohaterów stopniowo wzrasta. Wystarczy jednak, że spotkają na swej drodze tajemniczą postać, aby pozornie zwyczajna przejażdżka pociągiem stała się opowieścią o życiu, miłości i stracie kogoś bliskiego. Gracz wciela się w rolę Scarlett, która odkrywa ulegające nieustannym zmianom otoczenie i rozwiązuje najróżniejsze, wymagające zagadki podczas podróży przez wyjątkowo nieprzewidywalny świat.

„Bardzo się cieszymy, że gra Blackwood Crossing w końcu trafiła do sprzedaży. Mamy nadzieję, że gracze przywiążą się do Finna i Scarlett równie mocno, co my”, stwierdziła Alice Guy, współzałożycielka studia PaperSeven. „Chcieliśmy stworzyć wyjątkowy świat przepełniony surrealistyczną magią, tak aby zaskakiwał swych odkrywców. Chodziło nam o wywołanie wrażenia nielogicznej logiki, jakby wprost ze snu. W myśl jej zasad zupełnie fantastyczne rzeczy układają się w logiczną całość w rzeczywistości, której doświadcza gracz”. 

Zainteresowanych przygodą, jaką bez wątpienia jest gra Blackwood Crossing zapraszamy do sklepu PlayStation Store, w którym niezwykłą produkcję studia PaperSeven znajdziecie za 67 PLN! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!  

O autorze: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz podobne artykuły!

3 komentarze

  1. Tom_parkow

    Wygląda całkiem fajnie, chociaż wolę poczekać na waszą recenzję. Nie jest droga, ale akurat z tym tytułem mi się nie spieszy:)

  2. SamurajJack

    Nie przekonuje mnie. Myślę, że będzie wiało nudą!

  3. Pablo_kosa

    Fajna grafika i dosyć ciekawa fabuła. Cena też spoko, więc dlaczego nie. Pomyślę!

Zostaw komentarz

Portal Playsation4you używa Akismet do blokowania spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są komentarze! .