Blade
Blade

30 kwietnia datą premiery survivalowej gry akcji Fade to Silence na PS4

Postapokaliptyczna wizja świata a w tym wszystkim człowiek, który chce tylko przetrwać w skutym lodem świecie. To nowa wizja studia Black Forest Games, które razem z THQ Nordic zaprasza do Fade to Silence!

Survivalowa gra akcji Fade to Silence zadebiutuje na konsolę PlayStation 4 już 30 kwietnia 2019 roku w cenie €49.99 (w przybliżeniu ok. 214 PLN). W skutej lodem Ziemi, gdzie większość ludzi zmarzła lub została zabita przez potwory, wcielisz się w mężczyznę o imieniu Ash, który chce po prostu przetrwać w trudnych do życia warunkach.

Rozgrywka skupia się głównie na budowaniu bezpiecznych miejsc, eksploracji okolic, w których można znaleźć potrzebne do przetrwania przedmioty oraz na budowaniu relacji z ocalałymi. Dzięki możliwości werbowania ich do swojej grupy zyskujesz dostęp do nowych przedmiotów, z których można wytworzyć nowy rodzaj broni lub narzędzi do modyfikacji elementów schronienia. Pamiętaj, że każda decyzja niesie za sobą skutek, którego konsekwencje będą miały wpływ na dalszy rozwój rozgrywki. W trakcie przeszukiwania wielu miejsc możesz trafić na niebezpieczne potwory, który tylko czekają na łatwy kąsek. Praktycznie walka z nimi jest nieunikniona, dlatego ważnym elementem jest ciągła modyfikacja dostępnej broni. 

Źródło: THQ Nordic (YouTube)

Niestety pogoda nie jest po Twojej stronie! Pamiętaj, że żyjesz w świecie, w którym panuje zima, zamiecie, wszechobecny lód i temperatura, która może Cię zabić w bardzo krótkim czasie. Kieruj się swoim instynktem i analizuj otoczenie, w tym ślady ludzi, zwierząt i potworów a będziesz w stanie przetrwać o wiele dłużej. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!

AUTOR: Blade

Testujemy dla Was nowe technologie!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments