Admin
Newhacker77

20 listopada datą premiery Marvel’s Spider-Man: Turf Wars!

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować, że twórcy gry Marvel’s Spider-Man ogłosili datę premiery drugiego z serii dodatków zatytułowanego Marvel’s Spider-Man: Turf Wars. Najnowsza część składająca się na cały dodatek Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps zadebiutuje już w przyszły wtorek, 20 listopada.

Źródło: PlayStation Polska (YouTube)

Głównym antagonistą Marvel’s Spider-Man: Turf Wars jest gangster Hammerhead, który w komiksach pojawił się po raz pierwszy jeszcze w latach 70. Oprócz obsesji na punkcie złotej ery mafii, jego znakiem rozpoznawczym jest chirurgicznie modyfikowana stalowa czaszka. 

W Marvel’s Spider-Man: Turf Wars Hammerhead wypowie wojnę liderom przestępczej organizacji Maggia wykorzystując do tego broń pozostawioną przez organizację Sable International po okupacji Nowego Jorku. Spider-Man oraz szef policji Yuri Watanabe będą musieli połączyć siły, aby położyć kres fali przemocy która ogarnie miasto.

W Marvel’s Spider-Man: Turf Wars pojawią się nowe misje, bazy, przestępstwa, wyzwania i trofea, nie wspominając o trzech nowych strojach – w tym klasycznej, znanej z komiksu zbroi Iron Spider Armor.

  • Marvel’s Spider-Man: The Heist – Już w sprzedaży!
  • Marvel’s Spider-Man: Turf Wars – 20 listopada 2018 r.
  • Marvel’s Spider-Man: Silver Lining – grudzień 2018 r.

Dodatek Marvel’s Spider-Man: The City that Never Sleeps dostępny jest w PlayStation Store w cenie 84 PLN. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Źródło: Informacja prasowa (MSLGROUP Poland)

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments