Admin
Newhacker77

13 września datą premiery Borderlands 3 na PS4

Dzień dobry Playowicze,

Gearbox Software oficjalnie potwierdziło Borderlands 3 wraz planowaną datą premiery na PlayStation 4!

Od pewnego czasu w sieci krążyły informacje o pracach nad trzecią odsłoną Borderlands, która jak się okazało zadebiutuje 13 września 2019 roku na PlayStation 4.

Na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube pojawił się film promujący Borderlands 3, prezentujący kawałek rozgrywki, która wyrywa z fotela. Jednym słowem …będzie się działo… Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.

Poza standardową wersją gry dostępne będą dwie wersje Deluxe Edition i Super Deluxe Edition.

  

Źródło: PlayStation Europe (YouTube)

Wersja Deluxe Edition poza pełną wersją gry będzie zawierała skórki w tym złotej broni oraz Retro Cosmetic Pack (skórka broni, głowa i skórka Vault Huntera oraz Echo Device), Neon Cosmetic Pack (błyskotka, skórka broni, głowa i skórka Vault Huntera oraz Echo Device), Gearbox Cosmetic Pack (błyskotka i skórka broni), Toy Box Weapons Pack: 2 (błyskotka, modyfikacja granatu i zabawkowe rodzaje broni) oraz Equippable XP & Loot Drop Boost Mods. Wstępnie w

Wersja Super Deluxe Edition oprócz w/w elementów będzie zawierała przepustkę sezonową, w tym: 4 pakiety DLC z kampanią, nową fabuła, misjami i wyzwaniami oraz skórkę broni Butt Stallion wraz z modyfikacją granatu.

Dostępna będzie również edycja kolekcjonerska, która oprócz podstawowej wersji gry, skórek, przepustki sezonowej będzie zawierała stellbooka, replikę skrzynki Diamond Plate Loot, 10 figurek postaci, 4 breloczki, mapę wykonaną na płótnie oraz 5 obrazków bohaterów. 

Niestety na obecną chwilę ceny powyższych pakietów nie są znane, chociaż z nieoficjalnego źródła wiemy, że podstawowa wersja gry Borderlands 3 na PS4 będzie oscylowała wokół kwoty 299 PLN, Deluxe Edition ok 369 PLN, wersja Super Deluxe Edition ok 429 PLN a edycja kolekcjonerska 699 PLN. Oczywiście są to niepotwierdzone informację, więc ceny mogą się różnić.    

AUTOR: Newhacker77

Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Zobacz inne artykuły

Zasubskrybuj
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments